Spotkanie KIŚ po wakacjach!

LATO minęło bardzo, bardzo szybko…  Minus jest taki, że robi się coraz chłodniej i zdecydowanie częściej pada.  PLUS natomiast jest jeden – Klub Integracji Środowiskowej KIŚ wznowił właśnie swoją działalność.

W sobotę 16 września zobaczyliśmy się po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie. Pierwsza część spotkania była czasem powitań, wymiany serdeczności i uścisków. Było niezmiernie miło, bo nasi klubowicze naprawdę baaardzo się za sobą stęsknili. Następnie przypomnieliśmy sobie zasady udziału w naszych cotygodniowych spotkaniach. Powtórzyliśmy regulamin… jednak jak się okazało, wszyscy go doskonale  pamiętali. Oczywiście dłuższą chwilę spędziliśmy również na rozmowie o wakacyjnych wspomnieniach… i mam wrażenie, że opowieści naszych klubowiczów nie miałyby końca, gdyby nie fakt, że druga część naszego spotkania, to zawsze ciekawe zajęcia twórcze… które klubowicze uwielbiają!!! Tym razem troszkę „bawiliśmy się”  masą solną – lepiliśmy, wałkowaliśmy i rzeźbiliśmy cudne koty i kotki, kwiaty i serduszka. Zabawa była fantastyczna!!! Na zakończenie tradycyjnie już, spotkaliśmy się przy wspólnej herbacie. Ale sama herbatka to nie jest to, co klubowicze lubią najbardziej…  dzięki pani Bożence, jak zwykle zajadaliśmy się pysznym domowym ciastem – jest Pani dobrym duchem naszego klubu. Dziękujemy!

Oczywiście jak tylko masa wyschnie czeka nas jeszcze malowanie i lakierowanie tych „kocich cudeniek”, ale to już podczas kolejnego spotkania.

Wszystkim klubowiczom bardzo dziękujemy, że byliście z nami i mamy nadzieję, że widzimy się w kolejną sobotę w tym samym, pełnym twórczego zapału gronie 😉